5 عنصر ضروری برای قیمت طراحی سایت

5 عنصر ضروری برای قیمت طراحی سایت

5 عنصر ضروری برای قیمت طراحی سایت

Blog Article

پشتیبانی سایت خود را جدی بگیرید. درست است که پشتیبانی سایت شما برای مدت زمان طولانی و با بهره گیری دانش کافی، هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت، اما این هزینه و تعرفه طراحی سایت، باعث ارتقا و پیشرفت شما می­ شود.

آیا از اطلاعات سایت طراحی شده توسط وب‌رمز بکاپ گرفته می‌شود؟

تمام امکانات پکیچ پایه و استاندارد و پیشرفته اضافه می شود

چه مدت زمان طول می‌کشد تا طراحی سایت موردنظر آماده شود؟

آیا شما می خواهید به تیکت های ارسالی شما با همان اولویت معمول دیگر مشتریان رسیدگی شود یا می خواهید در اسرع وقت و بدون معطلی اولویت دهی شود؟ در صورتی که اولویت کار خود را بالاتر از دیگران میدانید طبعا هزینه شما بالا می رود.

مبلغی که بابت دریافت خدمات پشتیبانی، رسیدگی به امور فنی و زیرساختی سایت، پاسخگویی سوالات تان و حل مشکلات محتمل به شرکت طراح وب خود، می پردازید :

به نظر شما یک طراح دکور که سالها تجربه داره در زمینه طراحی دکور و می تونه کلی ایده خلاقانه به شما بده و یک دکور شیک و تمیز به شما بده هزینه ای که می گیره با کسی که تازه کارش را شروع کرده فرق نمی کنه ؟ یا شرکتی که در زمینه طراحی سایت سالها تجربه داره و کلی ایده خلاقانه به شما می تونه بده و کلی نمونه کار برای شرکت های معتبر دارند که همشون اسم و رسمی دارند برای خودشون فرقی نمی کنه ؟ به نظرتون فرق نمی کنه که اگر سایت شما دچار مشکل شد در طی زمانی کوتاه مشکل شما رفع بشه یا شخص یا تیمی که تازه کارش را شروع کرده ، این تجربه بالا حاصل سالها تجربه هست به مرور زمان از هر پروژه ای یک تجربه کسب میشه پس تجربه بالا و نمونه کارهای فراوان برای شرکت های معتبر هم می تونه باعث افزایش قیمت طراحی سایت بشه .

اجازه دهید کارشناسان حرفه‌ای و متخصص ما سایت شما را طراحی کنند

مبلغی که بابت طراحی گرافیکی صفحه اول و صفحات داخلی و ورود داده‌های اولیه و طراحی وب سایت و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا، نصب و کانفیگ وب سایت، به شرکت طراح وب خود می پردازید :

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی - چگونه کسب و کار اینترنتی خودم را راه اندازی کنم؟چگونه کسب و کار اینترنتی خودم را راه اندازی کنم؟

از طرفی برای طراحی سایت اختصاصی باید از صفر شروع کرد و طبیعتا زمان و هزینه بیشتری صرف می ­شود.

اگر زبان دوم یا زبان بعدی، به جهت راست لینک منبع به چپ یا چپ به راست، همراستای زبان پیش فرض باشد :

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی، طراحی سایت و قالب وردپرس

برای شروع شدن پروژه، بعد از دقیق و نهایی شدن پیش فاکتور و تایید آن توسط مشتری و بعد از انعقاد قرارداد، کارفرمای پروژه طراحی سایت، به عنوان پیش پرداخت، ۴۰٪ مبلغ قرارداد پروژه را به شرکت طراح سایت پیمانکار می پردازد تا کار استارت بخورد. این نشانه جدی بودن قرارداد است.

Report this page